درباره میهن دیزاین

اعضای تیم میهن دیزاین

اعضای تیم میهن دیزاین متشکل از چندین متخصص از سرتاسر ایران عزیز میباشد که با عشق به
طراحی و برنامه نویسی سایت شما میپردازن.

یکی از نقطه قوت تیم ما داشتن روحیه کاری بسیار بالا و همکاری بسیار خوب با کارفرما میباشد که رضایت هر دو طرف رو بدنبال داره.

شروع فعالیت تیم ما

تیم ما از سال 97 دور هم جمع شدن و شروع به همکاری کردن و خوشبختانه تو مدت کوتاهی با دوستان زیادی آشنا شدیم و شروع به همکاری کردیم تا اینکه ایده میهن دیزاین شکل گرفت.

چرا میهن دیزاین؟

افراد ما با عشق کار میکنن و عاشق این هستن که همه چی بی نقص باشه مهم نیست تو چه مرحله ای از کار هستین کافیه به ما اعتماد کنید و یه پایان خوب رو برای سایت خودتون بسازین :)

سوالات متداول

طراحی سایت حرفه ای با قیمت مناسب

صد درصد تو این اوضاع بد اقتصادی همه به دنبال این هستن که با کم کردن هزینه ها کسب و کار خودشون رو آنلاین کنن ما در میهن دیزاین سعی بر این داریم تا با کمترین هزینه یه سایت حرفه ای برای شما طراحی کنیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن موبایل امروزه یکی از ضروری ترین بخش ها برای کسب و کارهایی هستش که به دنبال رشد روز افزون در بیزینس خودشون هستن. گروه ما هم سعی داره این کار رو برای شما به ساده ترین روش ممکن پیش ببره.

طراحی سایت فروشگاهی

شما با داشتن یه فروشگاه معتبر میتونین فروش خودتون رو چند برابر کنین گروه ما با داشتن چندین نمونه کار فروشگاهی شما رو تا رسیدن به اهدافتون راهنمایی میکنه.

قیمت طراحی سایت اختصاصی

ما انواع پکیج رو در اختیار شما میزاریم برای طراحی و برنامه نویسی هر نوع سایتی که دارین میتونین با قیمت مناسب به ما اعتماد کنید.

سایت اختصاصی یا وردپرس

ما بصورت رایگان این موضوع رو تشریح میکنیم برای شما تا بتونین خیلی ساده خودتون تصمیم بگیرین کافیه در صفحه تماس با ما شماره خودتون رو برای ما بفرستید.

نحوه پرداخت هزینه طراحی

نگران این موضوع نباشید بعد بستن قرارداد ما کل مبلغ طراحی رو به صورت قسطی از شما دریافت میکنیم تا رضایت شما رو این کار به دنبال داشته باشه.

ثبت درخواست مشاوره

mihandesign

بزودی با شما تماس خواهیم گرفت

شماره تماس: 09024184107
پست الکرونیک: [email protected]
عملیات موفق آمیز بود
عملیات ناموفق بود